Ułatwienia dostępu

BEZPIECZEŃSTWO PODPISU CYFROWEGO JUŻ TERAZ W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

PIERWSZA KWALIFIKOWANA USŁUGA WALIDACJI ZGODNA Z ROZPORZĄDZENIEM EIDAS.

N

ELASTYCZNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Dostosowanie funkcjonalności WebNotariusa do Twoich potrzeb, włącznie z ilością miejsca na Twoje dane a automatyzacja procesów pozwala na ograniczenie błędów
}

OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO CZASU

E-usługi to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy, a przesyłanie dokumentów przez Internet pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.
~

BEZPIECZEŃŚTWO I NIEZAWODNOŚĆ

Usługa WebNotarius® realizowana jest zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami organizacyjnymi i technicznymi stawianymi kwalifikowanym dostawcą usług zaufania – CERTUM PCC.

ZGODNE Z ROZPORZADZENIEM EIDAS

Wersja kwalifikowana spełnia wymagania europejskiego rozporządzenia obowiązującego od 1 lipca 2016 r. i jest uznawana za prawidłową we wszystkich pozostałych państwach UE.

 

WebNotarius - Zarządzanie elektronicznymi dokumentami

Kwalifikowana usługa walidacji podpisów WebNotarius w wersji Zarządzania Elektronicznymi Dokumentami to pakiet usług w jednym miejscu bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Po zalogowaniu do konta :

  1. Dodajesz dokumenty – dostajesz od nas przestrzeń 500 MB na start.
  2. Podpisujesz dokumenty – możesz podać powód składania podpisu.
  3. Weryfikujesz dodane dokumenty – walidacja zgodna z europejskim rozporządzeniem.
  4. Tworzysz własne foldery – segregujesz dokumenty jak chcesz.
  5. E-mail – dokumenty wysyłasz bezpośrednio dowolnemu odbiorcy

WebNotarius - Walidacja w witrynie www

Zapewnij swoim klientom bezpieczeństwo i daj im możliwość sprawdzenia, że otrzymany od Ciebie dokument jest prawomocny. Walidacja elektronicznych dokumentów w przeglądarce Internetowej da ci pewność.że Twój dokument posiada ważny podpis i jego treść nie została sfałszowana. W usłudze walidacji otrzymujesz dowód w postaci poświadczenia oraz wyniki walidacji w postaci raportu, Wysyłając podpisany elektronicznie dokument np. fakturę VAT czy umowę, możesz dołączyć do maila również adres strony, z Twoja usługa walidacji.

WebNotarius - Walidacja w systemie – API

Otrzymujesz wiele podpisanych elektronicznie dokumentów a ich ręczna weryfikacja byłaby zbyt czasochłonna? Proponujemy API dla Twojego systemu dzięki czemu cały proces przebiegnie automatycznie. Dostęp do usługi odbywa się poprzez następujące protokoły:

  • Dla walidacji podpisu – OASIS DSS
  • Dla walidacji certyfikatu – XKMS

WebNotarius - Bramka walidacji (validation gateway)

Podpisane dokumenty zawierają poufne, wrażliwe dane?

Dzięki Validation Gateway treść podpisanego dokumentu nie opuści Twojego systemu. W jaki sposób? Bramka walidacji (Validation Gateway) wyliczy skrót dokumentu, którego wynik zostanie przesłany do walidacji.

Usługa WebNotarius odeśle poświadczenie do Twojego systemu.

Skontaktuj się z Nami

Zgoda na przetwarzanie danych

13 + 13 =

Administratorem Twoich danych osobowych będzie White Brand Justyna Andryszek Przyborowskiego 17 93-162 Łódź, e-mail: kontakt@whitebrand.pl  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Ul. Przyborowskiego 17/10

93-162 Łódź

tel. 536-595-805

mail: kontakt@whitebrand.pl